Ankara villa tadilatı dekorasyon

Ankara villa tadilatı deyince akla gelen ilk firma olan DekorcuZade concept’i  siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.DekorcuZade Concept olarak Ankara’da bulunan villalarınızın iç cephe ve dış cephe tadilatlarını bünyemizde bulunan uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm bu işlerde memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Memnuniyetinizin yanında gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde kullandığımız malzemelerin piyasada bulunman en kaliteli malzemeler olduğu ve kullandığımız ekipmanların son teknoloji ile donatıldığını da garanti ediyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz tüm bu profesyonel işler ve sunduğumuz memnuniyet garantisi sayesinde Ankara’da villa tadilatı yaptırmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyoruz. Siz de Ankara’da bulunan villalarınızın gerek iç cephe gerek ise dış cephe tadilatlarını gerçekleştirmek için profesyonel bir ekip arıyorsanız doğru yerdesiniz.DekorcuZade Concept olarak hayallerinizi süsleyen villanızı baştan yaratmak için yanınızdayız.

 

dekorcuzade concept

Burada iseniz muhtemelen Ankara’da  anahtar teslimi komple Villa Tadilatı & Ev Dekorasyonu yapan Ankara firmaları yada Ankara tadilatçı ustaları arıyor, bu işler için zaman harcamak veya birden çok ekiple uğraşmak istemiyorsunuz. Ankara bölgesinde Fabrika, Villa, Ev, İşyeri ve yada Mağazanız var nasıl tadilat yaptıracağınızı bilmiyor, Herkesten aldığınız ücretlendirme ve teklifler kafanızı karıştırıyor. Tam bu noktada Ankara komple tadilat icin aradığınız her şey bizde. En büyük çözüm ortağınız tarafından anahtar teslimi uygun dekorasyon fiyatları, Nitelikli uygulama işçiliği, Garantili Ankara tadilat hizmeti, Maliyet & bütçeye göre planlama, Müşteri memnuniyeti gibi firmamız tarafindan sunulan birçok avantajlar bulunmaktadır.

ANKARA VİLLA TADİLATI, ANKARA VİLLA YENİLEME, ANKARA VİLLA DEKORASYONU,ANKARA EV DEKORASYONU, ANKARA MAĞAZA İŞYERİ TADİLAT, ANKARA ANAHTAR TESLİM TADİLAT, ANKARA KOMPLE DEKORASYON,ANKARA TADİLATÇI USTASI, ANKARA DEKORASYONCU USTASI,ANKARA TADİLAT DEKORASYON,ANKARA MUTFAK DOLABI,ANKARA MUTFAK DEKORASYONU,ANKARA SİTELER DEKORASYON FİRMASI,ANKARA SİTELER İÇ MİMARLIK FİRMASI,A’DAN Z’YE EV TADİLATI,ANKARA YAPI DEKORASYON İNŞAAT

Anahtar Teslimi Tadilat işleminin faydaları nelerdir?
Tüm yaşam alanlarınız daha yaşanabilir bir hal alır. Isı, nem, koku ve buna benzer tüm yaşamsal durumlar tadilat işlemi sayesinde ilk günkü haline gelir ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşur.
Tadilat işlemi, yaşam alanınıza dair olan tüm estetik kaygılarınızı sona erdirir. İstediğiniz tarzda yeniden dekorasyon yapma şansınız vardır. Hayal ettiğiniz yaşam alanlarını tadilat işlemi sayesinde sağlayabilirsiniz.
Ferah yaşam alanları oluşmasını sağlar.
Anahtar Teslimi Tadilat işleminde firmamızın sunduğu avantajlar ve hizmetler nelerdir?

 

Tadilat işlemlerinde profesyonel ve eğitimli ekip çalışanları ile birlikte, yeni trend ve yaklaşımlar, ilerici ve kalıcı çözümler sunulmaktadır. Buradaki temel amacımız; tadilat hizmetini tamirat işleminden ayırmak ve bu işlemi ruhuna uygun ve estetik bir anlayış ile kaliteli işçilik birlikteliği sağlayarak oluşturmaktır.
Profesyonel çözümler; Tüm çözümler sizin hayal dünyanız ile sınırlı. Sizin istekleriniz, profesyonel çalışma ekibinin koordineli çalışma prensibi ile birleşerek gerçekleştirilmektedir. Temel amacımız, sizin hayal dünyanızın resmini birlikte oluşturmaktır.
Dekorasyon hizmetleri, Dekorasyon hizmetlerini kullanım amacınıza uygun bir şekilde gerçekleştirmek çok büyük bir önem taşımaktadır. İşiniz ya da aileniz ile yaşam alanınızın tüm kolaylaştırıcı etkenlerini, modern trendler ile birleştirerek gerçekleştiriyoruz.
Tasarımı önceden görebilirsiniz. Firmamızdaki tüm çalışmaları yapılmadan önce profesyonel çizim ve üç boyutlu görsel destekler sayesinde görebilirsiniz. Böylece aklınızda hiç bir kaygı kalmadan rahatlıkla işleme başlayabiliriz. Bu çok önemli, çünkü sizin mutluluğunuz bizim işin çok önemli.

Bizler DekorcuZade concept olarak 100 kişilik tadilat ekibine,25 kişilik sitelerdeki fabrikamızda ahşap ve mutfak ekibine sahibiz.Bu anlamda DekorcuZade’de  sokaktan toplama usta yoktur.Ekip ve tüm ustalar kendi bünyemizde kendi ustalarımızdır.Zaman ve zamanlama yani sözverilen iş başlangıcı ve iş teslim süresi çok önemlidir.Ve bizler bu konuda çok hassasız.

Piyasa şartlarında ekibi olmayan,sokaktan usta toplayan,hiç bir dalda imalatçı olmayıp her dalda tamamen aracı olan , ve aldığı işleri ellerine yüzlerine bulaştıran firmalar mevcut.Aldığı işi teslim edemeyen,aylarca 3 ay 5 ay süren tadilatlar,müşterinin her istediğine olmaz diyen, oluru bu diyen ,müşteri ile mahkemelik olan ,sonrasında sorun çıktığında telefonlara bakmayan,gelip işini düzeltmeyen ,düzeltsede tekrar para isteyen ,sözleşme imlazandığı halde tadilat bitene kadar müşteriden ekstra ekstra para isteyen,vermezse işi bırakan o kadar çok merdiven altı firma var ki.Biz bunları nerdenmi duyuyoruz ?Ağzı yanan ve geldiğinde bizlere dert yanan sizlerden duyuyoruz. Lütfen bu firmalardan uzak durun .bu firmaları nasıl bilebilirizki dediğinizi duyar gibiyim.İşte bu noktada Firmaların referansları öne çıkıyor.Siz siz olun iletişime geçtiğiniz firmaların önce referanslarını inceleyin,neler yaptığına bakın ,müşterileri o firma için neler söylemiş gösterebiliyorlarsa onları inceleyin.Unutmayın her firmanın yaptıkları yapacaklarının aynasıdır.
Lütfen sizlerde bizi aramadan referanslarımızı,neler yaptığımızı,müşteri yorumlarını detaylıca inceleyin.Alttaki linkte yaptığımız tüm işler daire daire müşterilerimizin videoları ve isimleriyle birlikte yayınlanmaktadır.komple ev tadilat ankara fiyatları

Evet değerli dostlar;Ben Erhan Çetinkaya , 1986 yılında Ankara siteler’de kurulan firmamız Çetinkaya Mutfak,gelişen ve büyüyen organizasyon yapısıyla yeni bir atılım gerçekleştirerek  2020  yılından itibaren şirket profilini ve vizyonunu değiştirerek sektördeki faliyetlerini  DekorcuZade Concept markası adı altında emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir.

Ankara’nın en büyük mutfak ve dekorasyon mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekliyor,mağazamıza gelmeden ürünlerimize bakmadan,referanslarımızı incelemeden,musmutlu evini yaptığımız müşterilerimizin yorumlarını dinlemeden sakın evinizin tadilatını vermeyin diyoruz.DekorcuZade Concept  güleryüzlü ve işini bilen,tecrübeli ustaları ve ekibi ile  sizlere hizmet için hazır beklemektedir. Saygılarımla!….

 

Evlerimiz tüm ailemizin toplandığı ve beraber vakit geçirdiği bir ortam olması dolayısıyla son derece önemlidir. Evlerimiz tüm ailemizi birleştiren bir çatı olmanın yanı sıra en fazla vakit geçirdiğimiz mekanlardan biri olması dolayısıyla da son derece önemlidir. Tüm bu sebeplerden dolayı evlerimizin dekorasyonu da oldukça önemlidir. Bu yüzden evlerimizin tadilat ve dekorasyonunu gönlümüzce yaptırmalıyız, yaptıracağımız firmayı seçerken ise son derece dikkatli olmalıyız. DekorcuZade  tam bu noktada devreye giriyor ve villalarınızın tadilatı için gerekli olan hizmeti sizlere profesyonel bir şekilde sunuyor.
Tüm bu tadilat işlemlerini gerçekleştirirken ise siz değerli müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hareket ediyoruz. Villanızın dış cephe tadilatında ihtiyacınız olan ısı yalıtımı, ses yalıtımı, çatı tadilatı, sıva işlemleri, boya işlemleri gibi her türlü işinizi uzman ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda sizin istekleriniz doğrultusunda villanıza ses ve ısı yalıtımı yapıyor ve üzerine sıva yapıyoruz. Yaptığımız bu sıva işleminden sonra üzerini sizin seçmiş olduğunuz renk ile boyuyoruz. Boyama işleminde kullanılacak olan rengi seçerken ise siz değerli müşterilerimize yüzlerce seçenek sunuyoruz.
Bu renk seçenekleri arasından bir tanesini seçebileceğiniz gibi birden çok renk seçerek villanızın çok renkli bir şekilde boyanmasını da sağlayabilirsiniz. İsterseniz düz bir boyanın yerine sevdiğiniz bir tasarımı veya motifi de villanızın dış cephesine işleyebiliriz. Villanızın iç cephe tadilatını da en az dış cephe tadilatı kadar profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Vaktinizin büyük bir bölümünü geçirdiğiniz villanızın içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz tadilatları sizin istek ve arzularınız doğrultusunda profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Görüldüğü üzere gerek uzman personellerimiz, gerek kullandığımız malzemeler, gerek ise garanti ettiğimiz müşteri memnuniyeti dolayısıyla Ankara Villa tadilatı konusunda en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olmaya devam ediyoruz. Siz de villanızı gerek dış cephesinde gerek ise iç cephesinde ihtiyacınız olan tadilat işlemlerini gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilir ve DekorcuZade  ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.