İç Dekorasyon Ve Tadilat İşleri Ankara

Ankara iç Dekorasyon İşleri
Dekorasyon uygulamalarında gerek ekip, gerekse teknik kadronun tecrübesi, sonucun her yönden tatmin edici olabilmesinin vazgeçilmezidir. Kötü sürprizlerle karşılaşılmaması için mutlaka yapılacak çalışmaları önceden iyi programlayıp, sonrasını düşünmek gerekmektedir. Bu noktada DekorcuZade Mimarlık  sizler için doğru bir tercih olacaktır. Daha kaliteli bir hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.
DekorcuZade Mimarlık,  olarak uygulama aşamasına geçmeden önce Dekorasyon planlama Çalışmasını yaparak dekorasyon uygulamasından sonra hataları en aza indirerek müşterimizi memnun etme çabası içerisindeyiz. Hem görsellik hemde kullanım amaçları, dekorasyon planlamasında dikkate alınmaktadır.Mimari çalışmalarda da esasen yapıların içinde veya dışında uygulanan süsleme işidir. Odaların, salonların cami ve sarayların zevkli bir biçimde süslenmesi de Dekorasyon konusunun sınırları içine girer. Dekorasyon iç süsleme ve dış süsleme adı altında iki kısma ayrılır. Bunlardan dış süsleme daha çok mimarlıkla ilgilidir.
iç dekorasyon, insanların azami derecede rahat ve huzur içinde yaşayabilmeleri gayesiyle iç mekanların çeşitli unsurlarının uygun bir şekilde bir araya getirilmesi anlamındadır. iç dekorasyon deyimi 20. asrın başlarında ortaya çıkmasına rağmen, insanoğlu adem aleyhisselamdan beri bu unsurlar arasında uygunluk kurmak ihtiyacını her zaman duymuştu. Elimizde ilk insanların yaşadıkları, ibadet ettikleri birimleri nasıl döşedikleri dekore ettikleri hakkında bilgi yoktur. Fakat bugün elde bulunan yazı ve resimler sayesinde mısır, Roma ve islamiyetin gelişinden sonra ortaya çıkıp muhteşem medeniyetler kuran irili ufaklı yüzlerce islam devletinde evlerin ve diğer sosyal yapıların nasıl dekore edildiği bilinmektedir.
iç mimari aydınlatma, duvarların ve döşeme eşyasının süslü görünüşü, belirli bir tesir yapmak maksadıyla yapılmıştır. iç döşeme eşyalarının en önemlileri tunçtan yapılmış açılır kapanır iskemle ve masalardı. Şömineler, tahtadan yapılmış birtakım eşyalar, tavan ve duvardaki renkli süslemeler,kabartmalar, pencere çerçeveleri ve üzerinde asılı bulunan perdeler iç dekorun tamamlayıcılarıydı. iç süslemede Avrupada kullanılan şekil dik, sivri, katı görünümündeki biçimlerden meydana gelirdi. Türklerde iç dekorasyon ise, kaba, keskin hatlardan uzak, zarif, yormayan, zevk ve inceliği ifade edecek şekilde olurdu. Dış süsleme ise mimarı sanat özelliğini taşırdı.

Ev Tadilat Fiyatları Ankara

Ankara Ev Tadilat Fiyatları 2022
Genel olarak Ankara ev tadilat fiyatları 2022 yılına baktığımızda farklı firmalar görmekteyiz. İnsanlar içlerinde yaşadıkları evleri tadilata sokmak istediklerinde bu firmalara başvururlar. İçinde yaşadıkları evleri gerek yeniden dekorasyon için gerekse bozulmuş ya da yıkılmış alaları düzeltmek tadilata sokmak isterler.
Bazen tek bir odaya yönelik olurken bazen de tüm evi tadilata sokarlar. Bu evlerin durumlarına göre değişmektedir. İnsanlar bazen mutfaklarından bazen yatak odalarından sıkılmaktadır. Kendi stres ve ruh durumlarına göre evlerinin dekorlarını değiştirmek istemektedirler.
En çokta günümüz insanı değişimi oldukça seven insanlardır. Post- modern dünyanın sık ve yeni değişimlerine sürekli olarak açık haldedirler. Bazen ise ihtiyaç üzerine bozulan ve yıkılan yerleri yenilemek için tadilat girişiminde bulunurlar.
İnsanlar bunu tek başına da yapabilmektedir. Ama genel anlamda bu tür tadilat işlerinin altından tek başlarına kalkamamaktadırlar. Bu yüzden de bu konularda profesyonel olarak çalışan insanlara ve hatta ekiplere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu konuda uzman olan ev tadilatı yapan firmalara başvururlar. İstanbul’ da ise birden fazla bu tür ev tadilatı yapılan firmalara ulaşmak mümkündür.
Ev Tadilatı İçin Bilinmesi Gerekenler Püf Noktalar Nelerdir?
Ev tadilatları yeni ev alımında yapılan bir de evin değerinin artması için yapılan işlemlerdir. Bazı insanlar ise evlerinde değişiklik yapmak isteyebilirler. Örnek olarak insanlar balkonu salonla birleştirebilir ya da mutfağı salondan ayırmak isteyebilir. Ama bu tür konularda bilinmesi yapılması gereken önemli bilgiler söz konusudur. Bunlara sırayla bakacak olursak;
İhtiyaçları önceden belirmek oldukça önemlidir. Bu işlerinizi oldukça kolaylaştırır ve planlı bir şekilde zarara girmeden ve ya eksik iş yapmadan işi bitirmenizi sağlar.
Tadilat yapılacak alanı belirleyip oranın eşyaları önceden toplanmalıdır. Daha düzenli işler sağlayabilir.
Çalışan profesyonel işçilerin yanında yapılan tadilat atıklarını günü gününe temizlemek oldukça önemlidir.
Çalışan profesyonel işçileri arada bir kontrol edip fikirlerinizden farklı işler ortaya çıkmamasını önleyebilirsiniz.
Bu tür alacağınız önlemler daha iyi ve planlı işler çıkarmanızı sağlayabilir.
Ev Tadilatı Hangi Çeşitleri İçerir?
Ev tadilatı çeşitleri genellikle sayacağımız alanlarda yapılır;
Komple ev tadilatları,
Alçıpan asma tavan artı olarak bölme duvar,
Seramik uygulama,
Dış cephe montajlama,
Boya badana,
Laminat parke,
Kapılar ve pencereler,
Genellikle en fazla bu alanlarda hizmetler söz konusudur. Bunların dışında insanların kendi özel isteklerine göre yine farklı farklı çalışmaların yapılması mümkündür.

2022 Ankara Ev Tadilat Fiyatları Nelerdir?

Genel olarak 2022 ev tadilatı fiyatlarına baktığımızda bu fiyatlar içeriklerine göre değişiklik göstermektedir.Fiyat tamamen yapılacak işe ve seçilecek malzemeye göre çıkar.Piyasada malesef üzülerek görüyoruzki düğün paketi gibi tadilat paketi hazırlayan firmalar var.Neye göre hazırlandı teklif ,hangi malzemeye göre çıkartıldı müşterinin haberi bile yok.Yeterki uygun fiyat olsun müşteri gelsin zihniyeti ile hareket eden bu arkadaşlar tüm piyasayı etkilemektedir.Biz bunlara merdiven altı firmalar diyoruz.Kaldıki şu an tadilat yapan emlakçılar,parkeciler,hatta fayans ustaları var.Hiç bir şekilde ekibi olmayan,tamamen toplama ustalar ile çalışan bu firmalardan lütfen uzak durun.Biz bu ayrımı nasıl yapacağız dediğinizi duyar gibiyim.İşte bu noktada devreye firmanın geçmişi,yaptıkları,referansları,mağazası,atölyesi devreye giriyor.
Evinizin tadilatını vermeden önce siz siz olun firmayı araştırın,referanslarının gerçekliğini kontrol edin,toplama resimlerle referans oluşturan,toplama ustalar ile evinizin tadilatını yapmaya çalışan bu insanlardan uzak durun.Çünkü para kolay kazanılmıyor.

Evet değerli dostlar;Ben Erhan Çetinkaya , 1986’da Çetinkaya mutfak olarak kurulan firmamız 2020 yılı başı ile tüm tasarım ve dekorasyon,üretim işlerini DekorcuZade Concept markası adı altında yapmakta ve yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

Ankara’nın en büyük mutfak ve dekorasyon mağazamıza siz değerli müşterilerimizi bekliyor,mağazamıza gelmeden ürünlerimize bakmadan sakın evinizin tadilatını vermeyin.DekorcuZade Concept sadece sahada 200 çalışanı ile sizlere hizmet için hazır beklemektedir. Saygılarımla
NOT;WEB SİTEMİZDEKİ GÖRSELLER TAMAMEN KENDİ ÜRÜNLERİMİZE AİTTİR.RESİMLERİMİZİ LÜTFEN İZİNSİZ ALMAYIN KULLANMAYIN.WEB SİTEMİZDEKİ TÜM FOTOĞRAFLAR  AMATÖR BİR RUHLA YAPILMIŞ OLUP, FOTOĞRAFLAR ÜZERİNDE  HİLE VEYA PHOTOSHOP UYGULAMASI YOKTUR.YENİLİKLERİMİZİ GÖRMEK  İÇİN  SÜREKLİ GÜNCELLENEN REFERANSLAR BÖLÜMÜNDEN YADA SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.