Son yıllarda popülaritesi artmış olan cam mutfak tezgah arası nano teknoloji ile üretilen darbelere karşı dayanıklı, iz yapmaz, kir tutmaz, ısıya dayanıklı sağlam bir dekororasyon üründür.
Özelliklerine değenecek olursak ; 6mm kalınlığında temperli ısıya ve darbelere dayanılı kırılmaz cam ürünüdür.
Son teknoloji UV baskı ile uygulanan bu ürün, web sitemizden ve kataloglarımızdan seçerek istediğiniz görseli mutfaklarınıza taşıyabilirsiniz.
Manzara(deniz,şelale,dağ,orman,doğal renler vs.)resimleri ve diğer 3d görseller(3d zemin kaplama,gergi tavan,3d duvar kağıdı vs.)
Güneş ışınlarına ve suya dayanıklı ultraviyole mürekkep ile baskı uygulanmakta olup, suya ve rutubete dayanıklı ithal beyaz koruyucu boya ile kaplanmaktadır.
Yüksek çözünürlükte profesyonel görseller ile 3 boyutlu görüntüler yakalanabilir ve bu mucizevi ürünü mutfaklarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
*Desen ve Renk skalası çok geniştir.
*120 Dereceye kadar ısıya dayanıklıdır ve renk solması yaşanmaz,Güneş veya benzeri etkilerden etkilenmez
*Her alana uygulanabilen bu sanat eserleri, cam mozaik ve tampered sağlamlığı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü görsel güzellik sunmaktadır.
*3D Desenli Cam Mozaik’ ler uygulaması tamamen standart seramik yapıştırıcı ve silikon ile yapılabilmektedir.
3 boyutlu mutfak tezgah arası cam’larımız tamamen dijital baskı boya olup folyo kullanılmamaktadır,yaptığımız her cam 3 yıl garanti kapsamındadır.