Sevdiğimiz ve etkilendiğimiz eşyaların bir arada şık bir uyum içinde sergilendiği dekorasyonlar , bize hitap eden rahat , konforlu ve estetik stilleri ile de tamamen bizim zevkimizi ortaya çıkaran özelliklerde seçilerek hayatımızı ve yaşadığımız alanları renklendirir . Ev dekorasyonunda özellikle yatak odaları,Vestiyer ve portmantolar,salon girişleri ve Mutfak Dekorasyonu içinde tercih edilen country tarzı dekorasyonlar , doğal renk tonları , çiçek desenleri ve geçmişi anımsatan stilleri ile sıcak ve samimi ortamlar oluşturan bu şık dekorasyon tarzı , vestiyer ve mutfaklarında sade ve abartısız bir şıklık arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor .
Beyaz , krem ve soft renklerin eskiyi yaşatan ahşapla bütünlük için de kullanıldığı mutfaklarda , aydınlık , ferah ve nostalji kokan bir hava her zaman vardır . Country Tarzı Mutfak Dekorasyon Modelleri geleneksel tasarımları günümüzün modern tarzı ile harmanlayarak oldukça hoş ve iç açan içinden çıkmak istemeyeceğiniz sıcacık dekorasyonları ile konforu ve şıklığı bir arada yaşatıyor . Rustik dolaplar , toprak renkleri , beyaz , mavi ve yeşil tonlarda mobilyalar , taş duvarlar , hasır ve bakır mutfak ürünleri , aksesuarlar vestiyer ve salon girişlerinde son derece etkileyici bir hava oluşturacaktır.
ahşabın güzelliği lake boyalı , doğal ahşap kaplamalı,veya membran kapaklı olmak üzere birkaç çeşit olarak üretilebilir burada önemli olan tasarımcının yani bizim ,evinizin ambiansına ve karakterinizi yansıtan tasarımlar çıkartmalıdır